מסך ירוק לאירועים

לפרטים נוספים והזמנות: 052-423-2683

איך בוחרים חברת מגנטים לאירוע

כאשר יש כל כך הרבה חברות מגנטים לאירועים בארץ איך נדע לבחור את המתאימים לנו ולהימנע מבחירה אשר נצטער עליה בשלב מאוחר יותר או כבר בסוף האירוע?

הקדמה

מגנטים, אטרקציה פשוטה שהפכה בשנים האחרונות לאטרקציה בלתי נפרדת מכל חתונה, בר או בת מצווה ואפילו ברית או בריתה.
כיום המחירים של המגנטים נעים מ600 ש”ח ומגיעים לעד 1500 ש”ח תלוי בסוג האירוע, כמות המוזמנים והמיקום של האולם.
ודאי לא תרצו לפספס בנושא, כי במידה ותיפלו על חברה לא איכותית כך המגנטים עצמם יראו ולא ישמשו אתכם למשך זמן
לכן, רצוי לדעת ולהבין כמה דברים לפני שאתם ניגשים לבחור חברת מגנטים לאירועים עבור האירוע החד פעמי שלכם.

תיזהרו ממחירים זולים

כאשר השוק מוצף בחברות ופרילנסרים אשר מספקים את שירות המגנטים אתם תמצאו מחירים מפתיעים וזולים במיוחד, אנו ממליצים לכם להיזהר מהמחירים הזולים כי בדרך כלל מדובר על איכות מגנטים ירודה.
המחיר הנמוך אינו מאפשר לחברה אשר מספקת את השירות לקנות את המוצרים האיכותיים ולכן גם המגנטים שתקבלו יהיו בהתאם למחיר.

מה קובע את האיכות?
מה שקובע את איכות המגנטים הם כמה דברים:

סוג המדפסת (תרמית או רגילה)
עובי דף המגנט
סוג דף ההדפסה
סוג הריבון (צבע – דיו)

כאשר משתמשים במדפסת איכותית אשר מותאמת לשימוש ולהדפסה רציפה של דפי פוטו ללא הפסקה אז התוצאה הסופית תיהיה ברמה גבוהה, אך כאשר החברה תשתמש במדפסת שאינה מותאמת ואינה עמידה מספיק להדפסה מהירה כמות המגנטים באירוע תפחת באופן משמעותי וכמובן איכות ההדפסה לא תיהיה איכותית מספיק.
עובי דף המגנט חשוב אף הוא כי הוא מה שמחזיק לנו את התמונה על המקרר במידה והדף לא יהיה איכותי או דק מדי התמונה תתקלף ממנו כבר לאחר כמה שבועות ולא נוכל להמשיך ולהנות מהמגנט שלנו.
חשוב לשים לב שדף ההדפסה יהיה דף של חברה ידועה ומקורי ולא חיקוי זול, שיהיה עבה מספיק על מנת שיספוג את הדיו ולא ידהה לאורך זמן.
סוג הריבון או הדיו הוא הנושא החשוב ביותר, חשוב שיהיה ריבון דיו מקורי כי דיו מקורי מבוסס על פיגמנטים הוא דיו שמחזיק לתמיד ולא דוהה גם לאחר שנים רבות בניגוד לדיו מאיכות ירודה שאינו מותאם לסוג המדפסת ואינו מקורי של היצרן שדוהה כבר לאחר כמה ימים ונוזל מהדף כי הוא על בסיס מים בלבד ומדולל.

לסיכום
גם אם לא מדובר בצילום אירועים אלה רק במגנטים לאירוע קטן יותר חשוב לשים לב שאתם לא מזמינים חברה רשלנית וזולה מדי שלא תוכל לעמוד בצפיותיכם ותספק לכם שירות ומוצר לא איכותי.

Call Now Button
WhatsApp chat