מסך ירוק לאירועים

לפרטים נוספים והזמנות: 052-423-2683

איך עובד מסך ירוק?

אם אתם חיים על גבי הפלנטה הזו, וודאי יצא לכם לשמוע את צמד המילים “מסך ירוק” לא אחת – אבל יש מצב שאף פעם לא נעצרתם לחשוב (ובצדק, כי למה לכם בעצם?) במה מדובר, מה זה בעצם ואיך הוא עובד. המומחים שלנו עושים סדר בסוגיה מעניינת מאין כמוה, המשלבת בין תורת הצבעים, מציאות מדומה ויכולת כמעט בלתי מוגבלת ליצירה. נשמע מעניין? נו, ידענו שנתפוס את תשומת ליבכם! אז הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על המסך הירוק והאופן שבו הוא עובד. יוצאים לדרך!

לפני הכל: מה זה?

המסך הירוק הוא מעין בד מתוח בצבע.. ובכן… ירוק ולפניו מצלמים אנשים. לכאורה נראה שהאנשים המצולמים לא עושים שום דבר מלבד לשחק או לדבר, ואם במקרה תעיפו מבט באולפן בו מצטלם סרטון או סרט עם מסך ירוק לאירועים – תרגישו שאין כאן אף בשורה. ובכן, אתם קצת צודקים – כי הבשורה הגדולה מגיעה דווקא אחרי שמלאכת הצילום מסתיימת! בזמן העריכה, משתילים רקע אחר על גבי המסך הירוק, בהתאם לצורך, וכך ניתן לדמות את האולפן לכל מקום עלי אדמות – טבע, ים, מערות, פסגות מושלגות, על החוף באיביזה ואפילו מאורע היסטורי שהתרחש לפני אלפי שנים – כל מקום שנרצה, מבלי להיות בו באמת! הידד!

למה דווקא ירוק?

הבחירה בצבע הירוק היא לא מקרית, אך חשוב לדעת שבאותה מידה היינו יכולים לעשות שימוש בכל רקע לבן שהוא. מדוע? בעגה המקצועית, בתחום הצילום, הטכנולוגיה הזו נקראת Chroma Key – זאת אומרת – ללא אזכור של צבע מסוים. המשמעות היא שניתן לעשות שימוש במגוון צבעים שונים לטובת אותה המטרה. אז בכל זאת נבחר הצבע הירוק? גווני הירוק למיניהם הם הרחוקים ביותר מהגוון האנושי שלנו, בני האדם, ובשל העובדה שאנו מצלמים אנשים על הרקע הנבחר – הבחירה בצבע הירוק היא הנוחה ביותר לעריכה לאחר מכן, והתוצאה מקצועית הרבה יותר.

ואם נרצה לצלם אובייקט בצבע ירוק?

אם, נניח, המותג שלכם בצבע ירוק בעצמו – מה תעשו? אם אתם חייבים ללבוש חולצה ירוקה דווקא לצורך צילום הסרטון או הסרט – האם תהיו חייבים לוותר? ובכן – לא! במקרה כזה נעדיף לבחור רקע אחר, כי אחרת פשוט הפריט הירוק יבלע על גבי המסך הירוק. לרוב נעשה שימוש בצבע כחול.

לסיכום…

המטרה העיקרית לשימוש במסך ירוק לבת מצווה היא לצורך עשיית אפקטים מיוחדים – בין אם מדובר בהקרנת תחזית מזג האוויר, תכנית טלוויזיה שזקוקה לרקעים מיוחדים ובין אם מדובר באטרקציה כיפית לאירוע משפחתי או עסקי. וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה! נשמח להוסיף כיף לאירוע שלכם ולהביא את הסטודיו הנייד שלנו, בו תוכלו להצטלם על גבי מסך ירוק ולבחור בכל רקע שתרצו במקומו!

מעניין? דברו איתנו כבר עכשיו!

Call Now Button
WhatsApp chat