מסך ירוק לאירועים

לפרטים נוספים והזמנות: 052-423-2683

מגנטים פולארויד – להיט חתונות שלא נגמר!

עולם האירועים בכלל ועולם החתונות בפרט, מתחדש בכל עונת אירועים מחדש. מאירועי קונספט מיוחדים, דרך הופעות אורח של אמן מוכר ועד מזכרות בלתי נשכחות – כל שלב בתכנון האירוע המושלם עבורכם עובר דרך תחנות קבועות אך יחודיות, המוסיפות לאירוע את הטאצ’ האישי שלכם. בתחום המזכרות והתיעוד, בולטים במיוחד המגנטים, ונדמה שאין אירוע בהם הם לא נוכחים. אך מה עושים כשגם לטרנד הזה מתרגלים ומחפשים להתחדש? בדיוק לשם כך הומצא הטרנד שכבש בסערה את עולם האירועים – מגנטים פולארויד.

מה זה פולארויד?

את המילה מגנטים אנחנו מכירים, אך מה משמעותה של המילה “פולארויד”? ובכן, מדובר בשמה של החברה שהייתה אמונה על ייצור תמונות הנפלטות באופן מיידי מהמצלמה, כשכל מצלמה כוללת בתוכה גם מדפסת קטנה המאפשרת לה להדפיס את התמונות באופן מיידי. לפני אי אלו שנים, בטרם הומצא הסמאטרפון, מצלמות הפולארויד היו הדבר הכי חם בסביבה, מאחר והן הנפיקו תמונות באיכות טובה יחסית, מבלי להזדקק לשירותי פיתוח.

מה בין מגנטים פולארויד לתמונת פולארויד מקורית?

על אף שמדובר בפיתוח הקשור לצילום מיידי, אין בין מגנטים פולארויד לבין צילום הפולארויד הקלאסי שום קשר – כמעט. כשמדברים על מגנטים פולארויד, מתכוונים לעיצוב התמונה בלבד. המגנט הוא אותו מגנט, האיכות הגבוהה נשמרת – ורק העיצוב משתנה. העיצוב של מגנטים פולארויד הוא אסתטי ונאה במיוחד: התמונה תהיה בדרך גדולה יותר מתמונת מגנטים סטנדרטית, כשהיא תחומה בתוך מסגרת לבנה, עבה יותר בחלק התחתון שלה – ממש כמו תמונת הפולארויד הקלאסית. מדובר ברטרו במיטבו.

טוויסט ייחודי ומעוצב

אם גם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם למשהו מיוחד, כזה שיש בו נגיעה אישית וייחודית – אל תהססו מגנטים בעיצוב מיוחד יכולים בהחלט להיות ההבדל בין חתונה מפוארת לסתם עוד חתונה שלא יזכרו יותר מדי, חשוב לזכור, מגנטים לחתונה הם הזכרון היחיד שישאר לאורחים שלכם מהאירוע, ודאי תרצו שיראה טוב ויהיה מיוחד.
שדרוג המגנטים הקלאסיים למגנטים בעיצוב פולארויד לא יגרום רק לכך שהתמונה שתתקבל יכולה להיות גדולה יותר, אלא גם תוכלו ליהנות מעיצוב רטרו מדליק, שמוסיף לכל בר מצווה, בת מצווה, אירוע משפחתי אחר או, כמובן, חתונה. אם אתם מעוניינים לשדר ייחודיות ולבלוט בין כל אירועי הקיץ או החורף עמוסי המזכרות והגימיקים שכבר לא ירגשו יותר מדי את האורחים שלכם – מגנטים פולארויד תהיה מזכרת נהדרת, מעוצבת להפליא וכזו שכיף לתלות אחר כך בבית.

Call Now Button
WhatsApp chat